Wizualizacje 3D

  • Produkcja komputerowych wizualizacji wnętrz i budynków w jakości fotorealistycznej jest ofertą skierowaną do dekoratorów wnętrz i architektów, którzy chcieliby zaprezentować klientom swoje koncepcje i projekty w bardziej realistycznej formie.
  • Dla branży budowlanej, deweloperów i biur nieruchomości oferujemy usługi projektowania mieszkań wzorcowych z realizacją wizualizacji 3d i rysunków poglądowych. Możliwe jest także przygotowanie wirtualnych spacerów w zaaranżowanych wnętrzach przedstawionych w formie filmu lub trójwymiarowej animacji multimedialnej.
  • Agencje reklamowe, producentów mebli, wyposażenia wnętrz i innych produktów o charakterze wzorniczym zachęcamy do realizacji wirtualnych sesji fotograficznych z wykorzystaniem wizualizacji komputerowej w celu uzyskania materiałów do katalogów i publikacji. Aranżacja tradycyjnego planu zdjęciowego, wynajęcie fotografa i ekipy budowlanej są często znacznie droższe i bardziej czasochłonne niż produkcja fotorealistycznych wizualizacji w ramach naszej usługi. Także wymiana informacji i prac może odbywać się całkowicie zdalnie.
  • Do katalogów i materiałów reklamowych tworzymy także wizualizacje produktowe typu packshot oraz kolekcje modeli 3d, które producenci wyposażenia coraz częściej udostępniają architektom i projektantom wnętrz do wykorzystywania w swoich realizacjach.
Nasze realizacje

Nasi Klienci

Nasi klienci